Spolek památky Chřešťovicka

Tento spolek byl založen 23.11. 2018. Založen byl především proto, aby ochraňoval a pomáhal chřešťovickým památkám, ale také okolní krajině a přírodě. Proto jsou cílem spolku mimo jiné, shánět finanční prostředky a dary, které pak budou použity právě na opravy a zachování památek. Spolek také kvůli tomu založil bankovní účet, kam budou veškeré získané finance z pořádaných akcí či darů ukládány.
Stav účtu se bude pravidelně zveřejňovat v obecním zpravodaji a též bude umožněno zájemcům nahlížet  do měsíčního výpisu z účtu.
Dobrovolné finanční příspěvky a dary lze zasílat na č. ú. 115-8860190277/0100

SPOLEK TAKÉ NABÍZÍ MOŽNOST PROHLÍDKY KOSTELA SV. JANA KŘTITELE  ZA DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK

Prohlídky kostela sv. Jana Křtitele jsou možné od 15. dubna do 15. října v těchto dnech - čtvrtek, pátek a sobota, v časovém rozmezí 13.00 a 17.00 hodiny.
Datum a čas prohlídky je třeba objednat alespoň den předem na tel. +420 731 814 484 -  paní R. Lacinová nebo tel. +420 725 580 094 - pan M. Mareš

Podrobnější informace o spolku naleznete v přiložených stanovách spolku na této stránce a případné dotazy zasílejte na emailovou adresu.

PŘEDEM VŠEM DÁRCŮM MOC DĚKUJEME!!!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           SPOLEK PAMÁTKY CHŘEŠŤOVICKA

Kontakt: pamatkychrestovicka@seznam.cz